dofinansowanie.com

501 73 77 02   e-mail: biuro@dofinansowanie.com

Więcej informacji:

Wypełnij formularzoddzwonimy lub odpiszemy

imię: telefon: e-mail:

Co Cię interesuje?:

Polityka prywatności

Właścicielem strony www.dofinansowanie.com jest Damian Herman 42-360 Kuźnica Stara nr 62
Strona powstała w celu dostarczania informacji o możliwościach finansowania w formie kredytu, lub leasingu środków transportu, maszyn i urządzeń, oraz alternatywnych źródeł finansowania.

Oprócz roli informacyjnej strona ma za zadanie ułatwić kontakt w celu pozyskania środków w formie kredytu, pożyczki,  leasingu, oraz innych form pozyskiwania środków finansowych.

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji określonej formy finansowania.  

Wysyłając wniosek oświadczasz, że dobrowolnie udostępniłeś swoje dane osobowe i wnioskujesz o kredyt, lub leasing.  Zostałeś jednocześnie poinformowany o prawie dostępu do swoich danych osobowych, oraz ich poprawiania. Na podstawie art. 23 ust.1 i 2 ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych opublikowanej w Dz.U. nr 101 poz. 926 z 2002r. wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z działalności przedsiębiorcy Damian Herman 42-360 Kuźnica Stara nr 62 będącego właścicielem strony  www.dofinansowanie.com za pośrednictwem którego składany jest wniosek. Jednocześnie przedsiębiorca Damian Herman oświadcza, że dane zostaną usunięte z jego zasobów po zakończeniu realizacji zlecenia i nie będą przedmiotem innego wykorzystania.
    
Po złożeniu odpowiedzi na zapytanie z formularza kontaktowego dane w formie imienia, nazwiska i nr telefonu przechowywane są przez okres 30 dni. Jest to okres w którym klient może zastanowić się nad złożona ofertą. Po tym okresie w przypadku braku odpowiedzi klienta następuje ostatni kontakt i dane zostają usunięte.

Z niezrealizowanych zapytań dane osobowe klienta nie są przechowywane.

Kontakt z nami:
Na wszystkie pytania dotyczące serwisu dofinansowanie.com, oraz zasad współpracy i polityki prywatności odpowiemy e-mail’owo pod adresem biuro@dofinansowanie.com,  lub pod nr telefonu 501 73 77 02

Z wyrazami szacunku

Damian Herman
Właściciel      
 

Copyright © 2012 dofinansowanie.com
Tworzenie stron Webton.pl